MÖBLER / Bord / Sybord 10558111
nr 1055 8111
Sybord
1800-tal, Intarsia, längd: 48 cm, djup: 37 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 12 september 2016
kl 19:22:55
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)